Kariera

Do pracy w KPPW LEGAL PAWLINOW WRÓBLEWSKI zapraszamy najlepszych. Mamy świadomość, iż każda osoba wchodząca w skład zespołu prawników Kancelarii wnosi nowe doświadczenia i wiedzę, a tym samym podnosi wartość całego Zespołu.

Aktualne oferty pracy

Stanowisko SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWYMiejsce pracy POZNAŃ

KPPW TAX Sp. z o.o., oferująca kompleksową obsługę księgową, kadrową i podatkową, poszukuje osoby na stanowisko samodzielnej księgowej / samodzielnego księgowego

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym i podatkowym,
  • bieżące i samodzielne dekretowanie dokumentów,
  • weryfikacja rozrachunków z kontrahentami,
  • analiza zapisów księgowych, uzgadnianie kont księgi głównej,
  • uczestniczenie w pracach związanych z rozliczeniem podatków,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS,
  • udział w tworzeniu sprawozdań finansowych,
  • czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku,
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa finansowego.

Wymagania

  • dobra znajomość zagadnień księgowych, ustawy o rachunkowości i przepisów prawa podatkowego,
  • samodzielność, dokładność, rzetelność, dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju oraz praktycznego wykorzystania ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
  • stałą i stabilną pracę w miłej, kameralnej atmosferze,
  • wsparcie i nadzór ze strony doradcy podatkowego oraz kancelarii prawnej,
  • profesjonalne szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wraz z listem motywacyjnym na adres  e-mail: poznan@kppw.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Stanowisko APLIKANT RADCOWSKIMiejsce pracy Poznań i Zielona Góra

KPPW LEGAL PAWLINOW WRÓBLEWSKI Spółka partnerska radców prawnych
poszukuje Aplikantów radcowskich do pracy w Kancelarii w Poznaniu oraz Zielonej Górze

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa handlowego, cywilnego materialnego i procesowego, prawa pracy (praktyczna styczność z zagadnieniami z zakresu prawa podatkowego będzie dodatkową zaletą),
  • kreatywność, samodzielność, rzetelność,
  • 2-letnie doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sporządzanie projektów opinii prawnych,
  • sporządzanie projektów umów i innych dokumentów,
  • występowanie przed sądami w ramach zastępstwa procesowego,
  • bieżące doradztwo prawne na rzecz Klientów Kancelarii.

OFERUJEMY:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy w życzliwym i profesjonalnym zespole,
  • czas pracy, umożliwiający godzenie obowiązków zawodowych z obowiązkami aplikanta oraz z życiem prywatnym.

Osoby zainteresowane, będące na I lub II roku aplikacji radcowskiej, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w postaci CV wraz z listem motywacyjnym na adresy: poznan@kppw.pl (kancelaria w Poznaniu) lub zgora@kppw.pl (kancelaria w Zielonej Górze).

Warunki ewentualnej współpracy/zatrudnienia zostaną omówione na indywidualnym spotkaniu
z Aplikantem.

W treści przesłanych dokumentów aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KPPW LEGAL Pawlinow Wróblewski Spółkę Partnerską Radców Prawnych z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wojska Polskiego 9, 60-618 Poznań, dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.